אודות
מבט מסכים וזרועות

אודות מבט מסכים וזרועות 

חברת ׳מבט מסכים וזרועות׳ משווקת פתרונות חכמים לסביבות העבודה המגוונות ולתחום ה- Hospitality עם התמחות בבתי חולים ובעולם המלונאות. מאז הקמתה בשנת 2001, מספקת 'מבט' לארגונים מובילים במשק הישראלי את מיטב המותגים הבינלאומיים תוך הקפדה על אספקת מוצרים העשויים מחומרים איכותיים ומורכבים ברמה הגבוהה והמוקפדת ביותר, להשגת עמידות לאורך שנות שימוש נטולות תקלות. 

ההבטחה 

'מבט מסכים וזרועות' משקיעה מאמץ רב להבנת הצרכים והאתגר של הלקוחות, אתגר המחייב לעיתים ידע בתחומים אותם פוגש מקבל ההחלטות לזמן קצר, בו הוא אמור לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר. מבחינתנו, המשמעות היא לספק את כל הידע הנדרש לצד ליווי הדוק ותוך ניתוח פרמטרים שונים כגון אופי העבודה, התרבות הארגונית, אופציית צמיחה עתידית בתחום פתרונות לסביבת העבודה ופרמטרים כגון נראות, ממשקי משתמש, חווית צפייה וניהול תוכן בתחום ה- Hospitality. 

המייסד

בראש החברה עומד מר צבי זוסמן, בעל ניסיון עשיר ורקע רב-גוני בעולמות התקשורת. צבי פועל על פי מתודות עבודה מוקפדות המתחילות באפיון צרכים מדויק ו'תכלסי' בשילוב אכפתיות ומחויבות אישית. זוסמן נתפס כמומחה בתחומי הנישה בהם הוא פועל הן בעיניי לקוחותיו והן בעיניי חברות אינטגרציה קטנות כגדולות אשר שוכרות את שירותיו במטרה להשיג עבור הלקוחות שלהן את המקסימום בכל פרויקט. 

הפתרונות

׳מבט מסכים וזרועות׳ מעניקה לכל לקוח מעטפת פתרונות הכוללת ייעוץ מקצועי על ידי מומחי תקשורת המגיעים לאתר ומבצעים הגדרת צרכים ואפיון ראשוני. בהמשך, הצוות מעניק ליווי אישי הכולל אספקת המוצרים, החומרה והאפליקציות, ומבצע הטמעה של הפתרונות, הדרכה, תמיכה ותחזוקה. 

הטכנולוגיה

לחברה פתרונות ורסטיליים ומגוונים לטובת שיפור הפרודוקטיביות במקומות העבודה כמו זרועות ייחודיות, מסכים מקצועיים, תאורה מותאמת ועוד. לתחום ה- Hospitality מספקת ומתאימה החברה מגוון מוצרים כמו זרועות, מסכים חכמים וייעודיים לתחום, אפליקציות, תוכנות, אינטגרציה, והכל תחת תקני אבטחת מידע מוקפדים. 

המוניטין

בחלוף השנים הובילה 'מבט מסכים וזרועות' במקצועיות פרויקטים לארגוני ענק, כגון התקנות בבתי חולים, בתי מלון וארגונים מובילים בישראל, אשר נהנים מפתרונות טכנולוגים המתכתבים עם ערכי הארגון ומטרותיו. הפתרונות אותם מספקת החברה הם של מותגים בינלאומיים כדוגמת Novus,  Philips, AXING,Otrum , Samsung, LG, ועוד. 

המותגים איתם אנחנו עובדים

צילום מסך 2022-07-18 ב-17.40.12
emco-bau-logo2
Logo_HiDPI
Logo2021_positiv_RGB
jaco
D1_Red
philips-logo-nav__shadow
Otrum certified_logo_horiz_purple (1)
airtime_logo
TigerTMS Authorised Partner Logo
gcx_logo

פרטי התקשרות

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם