זרועות למסכי מחשב ופתרונות סביבת עבודה מבית NOVUS

היהלום של עולם הזרועות

חזק בביצועים, עמיד לאורך שנים ומרהיב בעיצוב!

שימוש בזרועות למסכים מקנה לעובד יותר מקום על שולחן העבודה, מאפשר להעמיד את המסך בגובה וזווית שנוחה ובריאה לעובד, מפחית לחץ על הצוואר והגב, מאפשר לעבוד עם מספר מסכים בו זמנית ואף לשתף קולגות או אורחים במסך מבלי להקים אף אחד מהכסא או לסדר מחדש את שולחן העבודה.

הזרועות של NOVUS עמידות לאורך שנים, מיוצרות ברמה גבוהה ומחומרי גלם מובחרים המקנים יציבות וגמישות בתנועה הזרוע והמסך. לבסוף רמת גימור גבוהה, נקיה ונעימה לעבודה בטכנולוגיית Anodized Aluminum and Chrome‏ המשדרת מראה יוקרתי למשרד. 

זרועות עם בוכנות גז | CLU PLUS ו- CLU 

צריכים שהמסך ינוע יחד איתכם ממצב ישיבה למצב עמידה? ממצב בו המסך פונה אלייך למצב בו המסך מוצג לאדם היושב מולך? צריך שהמסך יעלה, ירד ויעצור בדיוק במקום שקבעתם לו לעצור מבלי שימשיך את התנועה עוד מ"מ אחד לא רצוי? מחפשים זרוע שמלבד תנועות הזרוע גם הציר עליו יושב המסך יכול לנוע בכל זווית וב 360 מעלות סיבוביות?…

אז הנה, מצאתם מה שחיפשתם!

סדרת  CLU מציעה זרועות למסך אחד או שני מסכים למשקל של 2-7 ק״ג.

סדרת CLU PLUS מאפשרת חיבור של מסך אחד, שניים או שלושה במשקל כולל של 6-15 ק״ג על אותה זרוע.

הזרועות שלנו מגיעות בצבעים: שחור לבן וכסוף

זרועות למסכי מחשב סדרת MY

סדרת הזרועות NOVUS MY בעלת מראה עדין ונקי מאפשרת פתרון מושלם לכל עמדת עבודה המבקשת לשלב בין הצורך לתת מענה לנוחות ובריאות העובד מבלי להעמיד ציוד מגושם על השולחן. הכל תוך שימוש במוצרים איכותיים מבית NOVUS. ניתן לדוגמה לשלב זרוע למסך + זרוע נוסף למחשב נייד או טאבלט + גוף תאורה הכל על עמוד קטן ועדין מראה.

זרועות למסכי מחשב מסדרת TSS:

סדרת NOVUS TSS מאופיינת במערכת בעלת יציבות גבוהה, הסדרה כוללת מגוון רחב של דגמי הזרועות המאפשרים שילובים שונים. הזרועות בסדרה זאת מגיעות באורך שונה כדי לאפשר התאמה מירבית לצורכי המשתמש. הזרעות בעלות יכולת נשיאת משקל רב, ומודולריות המאפשרת להעמיד עד 6 מסכים לכל תושבת ולשלוט על הזווית של כל מסך.

פתרונות לסביבת עבודה

באמצעות התקנת TOOL BAR ניתן לחבר לקורה מגוון רחב של אמצעי אחסון כגון: מחזיק לעטים, מדף לכלי כתיבה, מדף לקלסרים, מחזיק לטלפון הנייד, גוף תאורה וכמובן את המסכים שלכם או באופן צמוד לקורה או על גבי שלל הזרועות שאנחנו מציעים מבלי לצורך בתפסן נוסף.

פתרון זה תורם לסדר בעבודה, מקנה סביבת עבודה נקיה כך שהראש פנוי להתמקד בעבודה.

זרועות ומעמדים לטאבלטים

מעמדים בגבהים שונים עבור טאבלטים. מתקנים לקיבוע טאבלט לקיר או למעמד שולחני. מגוון זרועות להנגיש טאבלט בפני צרכנים לתצוגה או אינטראקציה בתהליך הקניה. חלק מהפתרונות משלבים מנגנון אבטחה ושמירה על הטאבלטים.

גלריית וידיאו

למה משתלם לרכוש אצלנו זרועות למסכים?

כתבות ומידע

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם