חברת מבט מסכים וזרועות מציעה מגוון פתרונות לבתי חולים

פתרונות מדיה לחדרי אשפוז
עמדות עבודה וזרועות לסביבה רפואית​

״מבט״ למאושפז ולצוות הרפואי

חברת מבט מסכים וזרועות בעלת ניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה בתחום פתרונות לסביבה רפואית. החברה מקימה ומפעילה תשתיות שירותים למאושפז ולצוותים בבתי חולים רבים. מבט מסכים וזרועות מייבאת ציוד ייחודי מארה"ב, גרמניה ומהמזרח, מייעצת לגורמים בענף ומוכרת ציוד תקשורת בבתי חולים. המסכים, הזרועות והציוד הנלווה, עומדים בדרישות התקניים לסביבת מאושפז על פי סטנדרט בינ"ל.

מרכזים רפואיים המשתמשים בפתרונות מבט

מסכים לסביבת המאושפז

למסכים ממשקים חוויתיים וקלים לתפעול, הכוללים צפייה בערוצי טלויזיה, גלישה באינטרנט, אפלקציות מוסיקה,משחקים ופיצ'רים נוספים. כמו כן יש מערכת ניהול תוכן להעלאה והצגת תכנים בניהול המרכז הרפואי
מעבר לתוכן

זרועות לסביבת המאושפז

השימוש בזרועות המיועדות למאושפזים, משפר את חווית הצפייה ומפחית לחץ על הצוואר, הגב והעיניים של הצופה. הציוד בעיצוב המתאים למרכזים רפואיים והשימוש בזרועות קל ונוח למאושפזים ולצוות.
מעבר לתוכן

מסכי התמצאות ומודעות לבתי אבות/דיור מוגן

לוח ההתמצאות המציג תאריכים בשפות שונות, מידע על מזג האויר, עונות וחגים, ולוח המודעות המציג מידע על פעילויות שונות לצד הכוונה, יחד מייצרים אצל הדיירים תחושת התמצאות והבנה של המרחב והזמן.
מעבר לתוכן

מערכות שידור וערוצים

הציוד מתחבר לספקיות התוכן וממוקד השידורים מתבצעת הפצה פנימית למסכים בחדרים, קח חוסכים עלויות רוחב פס של אלפי שקלים כל חודש. ניתן להתחבר מרחוק לציוד, לעדכן תדרים וערוצים ולהנות מניטור 24/7 של המערכת.
מעבר לתוכן

עמדות עבודה לסביבה רפואית

חברת GCX היא מהמובילות בפיתוח וייצור עמדות עבודה הבנויים בראש ובראשונה עם מחשבה על נוחות השימוש של האחות או הרופא כמו גם מחשבה על ניצול מקסימלי של שטח העבודה.
מעבר לתוכן

עגלות רפואיות

חברת JACO מקבוצת GCX, מפתחת עגלות רפואיות למרכזים רפואיים מעל 25 שנה. מגוון עגלות עם שימושים שונים כגון: עגלות טיפוליות, עגלת לקיחת דמים, עגלות חיסונים, עגלות טלרפואה בעלי תושבות למצלמה ורמקולים, עגלות תרופות בעלי מספר מגירות רב ועוד...
מעבר לתוכן
חוויית מולטימדיה למאושפזים​
ניהול תוכן ומסכים

מבט מספקת שירותי תוכן וערוצים לצד מגוון מסכים ייעודיים למאושפז. למסכים ממשקים חוויתיים וקלים לתפעול, הכוללים ערוצי טלויזיה מספקי התוכן המובילים, גלישה באינטרנט, אפלקציות מוסיקה, אפלקציות סדרות וסרטים, משחקים ופיצ'רים נוספים.

ניהול התוכן למסכים נעשה באמצעות ממשקי ניהול בשרת מקומי או בענן. ניתן לנהל את התוכן מרחוק בצורה יעילה ופשוטה, ניהול התצוגה, עדכוני תוכנה ועוד...

המרכז הרפואי יכול לנהל גם תכנים והודעות אישיות שיפורסמו במסכים, ואף להציג מידע פרסומי ובאמצעותו לקדם שירותים נוספים אשר המרכז הרפואי מציע.

כמובן שכלל מסכי הטלויזיה והטאבלטים המוצעים עומדים בתקנים לסביבת המאושפז.

לכל המסכים יש חיבור אוזניה כך שאין הפרעה לסביבה בעת הצפיה והשימוש במסך. ניתן להזמין מסכי טלויזיה ו/או מסכי טאבלט לחיבור על גבי זרוע או מסך לשימוש בקיר מול המאושפז המגיע עם PILOW SPEAKER ושלט.

הקמת פרוייקט מולטימדיה
חווית מאושפז דיגיטלית

חברת BEWATEC פתחה פלטפורמה מקצועית ומאובטחת על פי הסטנדרטים והתקנים האירופאיים של מערכת הבריאות. המערכת מאפשרת הצגת כלל תכני בידור כולל ערוצי טלוויזיה וגישה לאפליקציות ואינטרנט, תוך שילוב גישה לתיק הרפואי ויכולה להתממשק לכל צד ג' להצגת מידע נוסף.

זרועות למסכי מאושפז

השימוש בזרועות המיועדות למאושפזים, משפר את חווית הצפייה ומפחית לחץ על הצוואר, הגב והעיניים של הצופה. הציוד שלנו עומד בתקני הבטיחות. לזרועות מראה נקי ומודרני, הכבלים אינם חשופים ועוברים דרך תעלות ייעודיות, שימוש בבוכנות גז לתנועה חלקה של הזרועות וללא רעש, הציוד קל לניקויי, הציוד בעיצוב המתאים למרכזים רפואיים והשימוש בזרועות קל ונוח למאושפזים ולצוות.

חברת מבט מספקת זרועות למסכים ממגוון חברות מובילות כגון: Modern Solid, PDI, BEWATEC. לכל חברה מספר פתרונות המיועדים לצרכים השונים של חווית הצפייה למאושפז ובהתאם לתנאים בשטח. כגון: אורך הזרוע בהתאם למיקום המיטה, משקל המסך, זוית הצפייה ועוד...

מסכי התמצאות ומודעות לבתי אבות/דיור מוגן:

לוחות התמצאות ומודעות הפכו להיות סטנדרט בבתי אבות והדיור המוגן. לוח ההתמצאות המציג תאריכים בשפות שונות, מידע על מזג האויר, עונות וחגים, ולוח המודעות המציג מידע על פעילויות שונות לצד הכוונה, יחד מייצרים אצל הדיירים תחושת התמצאות והבנה של המרחב והזמן, ותוך כך הדיירים מרגישים ביטחון במקום בו הם נמצאים ותחושה זו תורמת לשיפור חווית הדיירים במתחם.

חברת מבט מציעה מסכים של PHILIPS לשילוט דיגיטלי להצגת התמצאות ומודעות בבתי אבות ודיור מוגן בישראל.

לוח ההתמצאות אינו מצריך פעולה כלשהיא מצד צוות המטפלים/ות, כך שיום יום המידע יתעדכן באופן אוטומטי.

לוח המודעות הינו מסך המציג מידע על הפעילויות השונות לדיירים. ניהול התוכן במסך המודעות נעשה על ידי ממשק ייעודי המאפשר לצוות המטפלים/ות העלאת תוכן בצורה פשוטה על מגוון הפעילויות ואף הכוונה למיקום הפעילות.

ישנם פעילויות שונות לדיירים בהתאם למצבם הבריאותי וממשק ניהול התוכן למודעות מאפשר הצגת תוכן שונה ורלוונטי לכל אזור במתחם.

מערכות שידור -  AXING

על מנת לשדר ערוצי טלוויזיה בחדרי המאושפזים במרכזים רפואיים, נדרש ציוד מוקד שידורים. הציוד מתחבר לספקיות התוכן וממוקד השידורים מתבצעת הפצה פנימית למסכים בחדרים, קח חוסכים עלויות רוחב פס של אלפי שקלים כל חודש. אנחנו מייצגים את חברת  AXING  השוויצרית לה ציוד ברמה גבוה המבטיח את איכות ואמינות השידור. כמו כן קיים ממשק SMART PORTAL בענן, דרכו ניתן להכנס מרחוק לציוד לעדכן תדרים וערוצים, ולהנות מניטור 24/7 של המערכת. בית חולים יכול לבחור בין ציוד דגיטלי או IP וניתן להפיץ את הערוצים במרכז הרפואי על גבי תשתית COAX או רשת.

עמדות עבודה לסביבה רפואית

חברת GCX מפתחת פתרונות ארגונומיים לסביבת העבודה עבור הצוותים בבתי חולים ובבתי אבות מזה 50 שנה.

עמדות העבודה מורכבות מזרועות ומעמדים שונים למסכים, מחשבים, מקלדות ועכברים. חברת GCX היא מהמובילות בפיתוח וייצור עמדות עבודה הבנויים בראש ובראשונה עם מחשבה על נוחות השימוש של האחות או הרופא כמו גם מחשבה על ניצול מקסימלי של שטח העבודה. עמדות העבודה הם מודולריים כך שניתן לבנות פתרון המורכב מאלמנטים שונים המתאימים לצרכים שלכם כגון: משקל המסך, זווית המקלדת ועוד... כמובן שכלל עמדות העבודה מורכבות מאלמנטים אנטי בקטריאליים המתאימים לסביבה הרפואית. על כלל מוצרי GCX יש אחריות ל-5 שנים.

חברת מבט מייצגת את חברת GCX בישראל ומציעה שירות וייעוץ לכלל המרכזים הרפואיים בארץ.

אנו מספקים ומתקינים את עמדות העבודה תוך ליווי והדרכת הצוות הרפואי לשימוש אופטימלי במוצרים.

עגלות רפואיות:

חברת JACO מקבוצת GCX, מפתחת עגלות רפואיות למרכזים רפואיים מעל 25 שנה. העגלות הרפואיות מתאימות למגוון סוגי מסכים, LCD, טאבלטים, מחשבים ניידים, ולמגוון שימושים כגון: עגלות טיפוליות, עגלת לקיחת דמים, עגלות חיסונים, עגלות טלרפואה בעלי תושבות למצלמה ורמקולים, עגלות תרופות בעלי מספר מגירות רב ועוד...

העגלות עשויות משילוב אלומיניום, קל משקל (המשמש את התעשייה האוירית) המאפשר הוספת משקלי חומרה ומכשור רפואי רב.

מנגנון ההנעה של העגלות מיוצר במחשבה הנדסית המווסתת את המשקל בצורה שווה בין הגלגלים, כך שהצוות הרפואי יוכל לנווט את העגלה בצורה קלה. פטנט גלגל חמישי אמצעי המכונה "TRAC" מסייע לעגלות בעלי משקל גבוה בניווט ופניות. מנגנון ההרמה וההורדה של העגלה מאפשר התאמת גובה שקטה ונוחה באמצעות יד אחת בלבד. כלל האלמנטים המרכיבים את העגלה עומדים בתקני בתי החולים מבחינת בטיחות, ניקיון וקרינת UV..

העגלות מכילות בטריות נשלפות אותם ניתן להטעין בעמדת טעינה ייעודית. ניתן להזמין מערכת היברידית כך שבנוסף ניתן יהיה לחבר את העגלה למקור חשמל לצורך טעינת הבטריות במקום. הטענה מלאה של עגלה יכולה להחזיק בין 8-10 שעות תלויי צריכה וכמובן כמות הבטריות.

העיצוב, הייצור ומבדקי הבטיחות והביצוע השונים שנעשו לעגלות, עומדים בתקן EN-60601-1.

ניתן להזמין עגלות עם מפרט אישי לשימושים שלכם, כמו גם עגלות בעלי צבע ולוגו משלכם.

האחריות על העגלות היא ל- 10 שנים לאור העובדה שJACO יודעים היטב שהעגלות יחזיקו מעמד לשנים רבות.

מבט מספקת עגלות רפואיות של JACO, מעניקה שירות ותמיכה לבתי החולים ומלווה את השימוש בהם.

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם