שילוט דיגיטלי מבית OTRUM

מחפשים פתרון לשילוט דיגיטלי בבית העסק שלכם? בחברת מבט תוכלו למצוא את כל הפתרונות במקום אחד. שילוט דיגיטלי להצגת תוכן פרסומי, שילוט דיגיטלי להכוונה, שילוט דיגטלי לציון מקומות שונים במתחם, מסכי שילוט וכ"ו

לכל אלו ישנה מערכת ניהול תוכן בשם "Signage" מבית OTRUM

o logo horisontal

מהיום המסך שלכם הוא הפרסום שלכם!

חברת מבט היא נציגה בלעדית של מערכות OTRUM בישראל. המערכת מנוהלת בענן ומותאמת גם למובייל, כך שתוכלו לשלוט על התוכן שלכם מכל מכשיר, מכל מקום ובכל זמן. בניית תוכן במערכת הניהול של Signage, היא פשוטה ומותאמת לכלל האוכלוסיה, בשיטת Drag & Drop תוכלו לייצר למסכים שלכם תוכן מגוון המשלב תמונות, סרטונים, מידע דינמי, תוכן משתנה לפי זמנים ועוד המון דברים טובים… אין לכם כוח להתעסק בתוכן, אין בעיה, חברת מבט כמובן מציעה שירותי ניהול, עיצוב ואיפיון למסכי השילוט במתחם העסקים שלכם. מערכת השילוט של Signage תומכת במסכים המובילים כיום בתחום השילוט הדיגיטלי, וכמובן שתוכלו למצוא בחברת מבט מגוון מסכים אשר יכולים להתאים לעסק שלכם. ממסכי שילוט גדולים להצגת תוכן פרסומי, מסכי הכוונה וציון מקומות במתחם,  ועד מסכי טאץ' לשריון חדרי פגישות באופן עצמאי.

אינטגרציה לMicrosoft Exchange

חדרי פגישות, אולמות כנסים לקבוצות, מתחם אירועים, חדרי VIP או כל מקום המצריך קביעת לוח זמנים מסודר, תוכלו לקשר את חשבון Microsoft  שלכם ובאופן אטומטי כל פגישה שקבעתם תופיע על מסכי השילוט שלכם לצד חדר הפגישות הרלוונטי. באמצעות אינטגרציה פשוטה במערכת של Signage תוכלו לשרייין חדרי פגישות דרך Microsoft Exchange Calendar.

כמובן שתוכלו לקבוע פגישות ואירועים דרך הSignage  ולעדכן את לוח הזמנים במערכת.

הפוך כל מסך לשילוט הדיגיטלי שלך:

אין צורך בחומרה מורכבת בכדי להתקין את המערכת, האמת שכל מה שצריך הוא חיבור לHDMI במסך הקיים ותוכל להתחיל להציג ולנהל תוכן משלך באמצעות ממיר ייעודי. יש לך מסכי סמארט ייעודיים להצגת תוכן דיגיטלי? מצויין תוכל לחסוך את השימוש בממיר.

שילוב תוכן פרסומי עם צפייה בערוץ טלויזיה נבחר במסך השילוט שלכם

baker-retail-scheduling

מהיום תוכלו לפצל את מסך השילוט שלכם לצפייה בערוץ טלויזיה לצד התוכן הפרסומי שתרצו להציג. תוכלו גם להגדיר מתוך מערכת Signage שחלק מהיום ישודר ערוץ ובחלקו השני יוצג מידע על בית העסק, שירותים, מוצרים או כל דבר שתרצו להציג ללקוחות שלכם.

בין אם אתם עסק קטן עם מעט מסכים או עסק גדול עם כמות נכבדת של מסכים, אנחנו נספק לכם את החומרה הדרושה והמתאימה לאופי העסק שלכם. חברת מבט היא היבואנית הרשמית של חברת AXING   הגרמנית בישראל.  החברה מספקת מוקדי שידורים, וכמובן שיש ברשותינו פתרונות של חומרה המאפשרות ללקוחות לשדר ערוץ טלוויזיה במסך השילוט שלהם או לכל מסך שהוא. כך במקום אחד תוכלו לקבל את מגוון הפתרונות של חברת מבט המתאימה את המוצרים שלה לצרכים של כל בית עסק בפני עצמו.

הלקוחות שלנו