זרועות ומעמדים למסופון ועמדות סליקה

החוק החדש נכנס לתוקף בחודש ינואר 2020. החוק שאמור להגן מפני הונאות כרטיסי אשראי מחייב את בעלי העסקים לאפשר סליקה במסופון ללקוח. בעלי עסקים רבים מחפשים פתרונות הנגשה של המסופונים ללקוח כדי לאפשר להם חווית קנייה נוחה.

השלמת חווית הקניה

חנויות ועסקים משקיעים המון מחשבה וכסף ביצרית חווית קניה. כל קניה מסתיימת בסוף בתשלום בקופה. זו לרב נקודת המפגש האחרונה בין הלקוח לעסק לכן חשוב שבנקודת מפגש זו, הלקוח יהנה מפרטיות ומהנגשת תהליך חישוב החשבון, כלומר שיוכל לצפות בנוחות במסך בו מוצג סל הקניה והחשבון. כיום שהחוק מחייב הנגשת מסוף הסליקה ללקוח עצמו נדרש האמצעי דרכו מנגישים ללקוח את המסוף ומאפשרים פרטיות עבור הקלדת הקוד, שמירה על המסוף עצמו שלא יעלם וגם שלא יצטרכו לגעת במסוף עצמו ולהעביר אותו מיד ליד. לזה חברת נובוס מייצרת קטגוריה שלמה של פתרונות לעמדת התשלום.

מעמד למסופון

בשוק יש מבחר דגמים של מסופונים המיוצרים על ידי חברות שונות. לנובוס מתאם ותושבת לכל דגמי המסופונים כך שכל מסופון יכול להתחבר לזרועות של נובוס. חשוב לנו לדעת את דגם המסופון שברשותכם על מנת להתאים לכם תושבת מתאימה.

עמדות מכירה

דמיינו דלפק של מזון מהיר, האוכל והכוסות שתיה מונחים על הדלפק ממתינים לאיסוף וכעת צריך לבצע תשלום. הנציג בדלפק מוסר ללקוח את המסופון ועכשיו צריך לקוות שבטעות לא יישפך כוס שתיה או ייפול אבק מהמסופון על הפיצה ושלא נדבר על הלכלוך שיתחיל להצטבר על המסופון עצמו. נדמה לי שכעת ברור למה חייבים שהמסופון יהיה מקובע לזרוע!

מגוון תושבות למסופון / מדפסת / מקלדת

לבכירתכם צבע שחור או כסוף

מגוון עמודים וקורות קיר לזרועות למסופונים

את העומודים וקורות הקיר ניתן לקבל בצבע שחור או כסוף לבחירתכם. מגוון פתרונות במידות החל מ: 20 ס״מ ועד 89 ס״מ גובה.

זרועות באורכים שונים המתחברות לעמודים / מסילות קיר

לבכירתכם צבע שחור או כסוף

מגוון מעמדים וזרועות למסופונים לעמדות מכירה לחנויות

לחברת נובוס מגוון עצום של עמודים עליהם נתפסים הזרועות למסופונים ולמסכים. העמודים מגיעים בגבהים שונים, ניתן לבחור בין צבע כסוף לשחור וכן אופנים שונים של חיבור העמוד לשולחן/דלפק. אותו דבר לגבי הזרועות, ישנם זרועות באורכים שונים וכן בחירה בין צבע כסוף לשחור.

מעמדים לעמדות תשלום המתאימים גם לשימוש בתחבורה ציבורית

אתם מוכרים בתנועה? לא משנה אם הרכב נוסע או שעמדת המכירה שלכם נעה ממקום למקום חשוב עוד יותר הקיבוע של עמדת התשלום. לחברת נובוס מגוון גדול של דרכים לקבע מסופון או מסך לדלפק / שולחן. אתגרו אותנו ונמצא לכם פתרון.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? שלחו לנו הודעה!

כתבות ומידע

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם