השיטה היעילה ביותר לחיבור ממשקים במלונות – TigerTMS

חיבור ממשקים למערכת ה PMS מעולם לא היה כה פשוט…

גם לכם קרה שהתעניינתם בממשק שיכול להעניק ערך רב לכם או לאורחים שלכם ופניתם לחברת הPMS שלכם, ואז גילתם שהממשק עוד לא עבר אינטגרציה למערכת?

מה קורה הלאה?

האם אתם מוותרים על הממשק או מחפשים משהו אחר ופחות יעיל כדי לחסוך כסף או שמא קיבלתם החלטה לשלם על אינטגרצייה חדשה אך העלות גבוהה כאשר תדרשו לשלם גם לחברת ה-PMS וגם לחברת הממשק?

בנוסף כמות הזמן שמושקעת בתהליך אינה משתלמת משום שחברות PMS אומנם יבצעו אינטגרציות שמתאימות להם אך זהו אינו עיקר עיסוקם.

חברת "מבט מסכים וזרועות בע"מ" מציעה פיתרון יעיל מבית  "Tigertms" אשר פועלת בתחום הפתרונות הטכנולוגיים והאינטגרציות של ממשקים לבתי מלון למעלה מ-40 שנה. בבסיס החברה קיים פיתרון בשם iLink" " אשר מהווה פתרון לחיבור כלל הממשקים במלון למערכת הPMS.

iLink הינו מוצר "middleware" אשר פותח על מנת להפוך אינטגרציות של ממשקים למערכת המלון בצורה יעילה, מהירה ופשוטה. כיום ניתן למצוא מבחר ממשקים בכל התחומים הקשורים לבתי מלון (כגון: טלפוניה, IPTV, מערכות חדר חכם, מערכות Wifi, מערכות הודעות למובייל, אפליקציית WEB של חווית הלקוח במובייל וממשקים נוספים) שכבר עברו אינטגרציה לiLink. כך לא תצטרכו להשקיע זמן וכסף רב על אינטגרציות, ובנוסף תשלמו רק על רשיון חיבור הממשק לiLink וללא תשלום נוסף לחברת  ה-PMS.

לרשימת הממשקים הנתמכים

מה אם הממשק החדש שבו אתם מעוניינים עדיין לא עבר אינטגרצייה לiLink ?

אין בעיה בכלל ובעקבות העובדה שtiger  היא אינטגרטורית במהות שלה, התהליך יהיה מהיר ופשוט יותר מאשר פנייה לחברת הPMS- שלכם.

מוצר ייחודי זה מגיע כמובן עם תעודות. למעלה מ10,000 בתי מלון כבר השתיתו את הפתרון אצלם ומאשרים את הפיתרון כפיתרון האולטימטיבי לחיבור ממשקים למלונות.

המודל החדש שחברת tigertms  מציעים: iLink כמרכז לחיבור ממשקי המלון למערכת ה-PMS:

חברת מבט מזמינה אתכם להצטרף למודל החדש ולהינות מחיבור ממשקים עתידי, קל יותר, מהיר יותר וחסכוני יותר.

בהזדמנות זו אנו מזמינים את 10 המלונות הראשונים שיפנו אלינו להתנסות חינם באפליקציית המובייל .WEB

להתנסות חינם לחצו כאן

לשימוש באפליקצייה, כל שנדרש הוא לסרוק ברקוד ואין צורך בהורדת אפליקצייה לנייד.

האפליקצייה מעניקה לאורחים מידע על המלון ואפשרות שלכם כמלון לקדם דרכה מכירות. בנוסף מאפשרת חיבור עם מערכת הPMS שלכם דרך iLink ובשילוב ממשקים נוספים מאפשרת גם, צ'אט עם האורח, חיוג מהיר, תשלום חשבונות, הזמנת שירותים, אקספרס צ'קאאוט, שליטה על חדר חכם, אפשרות להוציא דוחות סטטיסטיקה על מה הכי מעניין את הלקוחות שלכם ועוד

להמשך קריאה על פתרונות מבט

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם