מנורת לד שולחנית למשרד
Novus Attenzia office

מנורת הלד המשרדית של נובוס מבשרת עידן חדש ביצירת סביבת עבודה אישית ומוארת בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים באיכות האור וברמת הגימור – אלומיניום אנודייז (anodized aluminum)

מה מייחד את סדרות התאורה של נובוס?

תאורה שולחנית חד מפרקית
Novus Attenzia complete

תאורה שולחנית דו מפרקית
Novus Attenzia task

תאורה לחלל עבודה
Novus Attenzia Space

תאורה מודולרית יוצאת דופן בטיב וכמות האור, בפונקציונליות ובעיצוב. שלושה גופי תאורת לד עצמאיים מורכבים יחד על עמוד רצפתי או שולחני תאורה ישירה, עקיפה ומתכווננת בזכות שלושת לוחות האור הניתנים לסיבוב ניתן להשיג ברמות גימור שונות ואף בטכנולוגיית HCL

Human Centric Lighting
מנורת לד משרדית ביו-דינמית

תאורה משפיעה על אנשים. תחושת חום השמש על העור בחלוף ימי גשם משפיע על מצב הרוח שלנו; בימי שמש, בהשוואה לימים סגרירים, אנו מרגישים פעילים יותר – זו דוגמא לאפקט הביו-דינמי של התאורה. אור השמש אינו חשוב רק לייצור ויטמין D. המחקרים האחרונים מראים כי יש לשמש השפעה חיובית גם על מחזור ערות השינה שלנו.

אור עם שיעור מוגבר של אור כחול פועל נגד עייפות. תאורה חמה ורכה יותר בערב מייצבת את השעונים הפנימיים שלנו ומקדמת שנת לילה רגועה. מעצבי תאורה לוקחים בחשבון את אור השמש המקרין בחלל העבודה בעת עיצוב המשרד במטרה לצייד חללי משרדים במערכות תאורה יעילות באופן ביולוגי. כלומר עוצמת האור וטמפרטורת הצבע מותאמים לשינויים באור הטבעי לאורך כל היום.

כדי להיות מסוגל לעבוד ולהתרכז בחללים פנימים ולהנות מסביבה בריאה נדרש תנאי תאורה טובים, כמו גם שינויים בצבע האור ובעוצמה בהתאם לאור מבחוץ ולשעה ביום. כאן נכנס לתמונה תאורת ה- LED , Novus Attenzia Space HCL. בעזרת טכנולוגיית ה- Human Centric Lighting שלה, היא תומכת בקצב היומיומי הטבעי על ידי התאמת התאורה בעמדת העבודה עם טמפרטורת צבע הנע בין 2,700 ל -6,500 קלווין. בכך, מנורת האור מגבירה את רמת הביצועים ורווחת העובד בסביבת העודה. גוף התאורה מצויד בצג מגע לשליטה ואף ניתן לשנות את גופי התאורה ממצב אוטומטי למצב ידני או ולעמעם את נוריות הלד במגע אחד בלבד.

LOVE | AIR | LIGHT​

Kelvin, lumen, lux – what it’s all about