פתרונות מדיה לבתי מלון​
מערכות שידור | מסכים מקצועיים | תוכנות לניהול תוכן | שילוט דיגיטלי

לחברה ניסיון בתחום שרותי מדיה וטלוויזיה לבתי מלון מאז שנת 1982.

חברת מבט מספקת היום שירות ייחודי שמטרתו להתאים ולהעצים את חווית המדיה והצפייה בבתי מלון, החל ממסכים לחדרים ועד מערכות ניהול תוכן. אנו משווקים פתרונות מדיה, ניהול ותוכן למסכים מלונאיים של כל החברות. עם הפתרונות שלנו המלון יהנה ממערכת ניהול תוכן מתקדם להצגת תוכן ומידע לאורח, ניתן גם לממשק למערכת הבילינג של המלון לצורך צ’יק אין וצ’יק אוט ועוד. חברת מבט משווקת מסכים מלונאיים מבית פיליפס, המובילה בעולם בתחום המסכים המלונאיים! כולל פתרון CHROME CAST מובנה ללא כל שימוש בחומרה או שרת פרוקסי חיצוני. 

מסכים מקצועיים

אנו משווקים מסכים מלונאיים מבית פיליפס, המובילה בעולם בתחום המסכים המלונאיים!

המסכים כוללים פתרון CHROME CAST מובנה ללא כל שימוש בחומרה או שרת פרוקסי חיצוני. תכונה זו מאפשרת לאורח לעשות פעולת CAST פשוטה על תוכן IPTV מוביל כיום בעולם, כגון NETFLIX, ישירות למסך הטלוויזיה. תוכן זה ועוד תכנים רבים, קיימים היום אצל מספר גדל והולך של אורחים וכל מה שנדרש זה לאפשר לאורח לשדר לטלוויזיה את התוכן האהוב עליו שנמצא אצלם ב"כיס".

מגוון תכנים חינמיים מהאינטרנט ומהלוויין יביאו לשחרור מהתלות המוחלט בספקי התוכן המקומיים. המסך המלונאי מבוסס ANDROID ולכן האורח יכול לגשת ל GOOGLE PLAY ולהוריד כל אפליקציה ובתום השהייה האפליקציות שהאורח הוריד יימחקו. מחיר המסך תחרותי בהשוואה למסכים מלונאיים מקבילים בשוק.

Content Managment – המלון יהנה ממערכת ניהול תוכן מתקדם להצגת תוכן ומידע לאורח, ניתן גם לממשק למערכת הבילינג של המלון לצורך צ'יק אין וצ'יק אוט ועוד.

 

Chrome Cast

מלון המעוניין לאפשר לאורחים שלו לשדר תכנים מהנייד ישירות למסך בטכנולוגיית CHROME CAST יכול לקבל מאתנו על  גבי תשתית קיימת ומסכים קיימים פתרון מלונאי מאובטח וללא סכנה שאורח ישדר תכנים למסך בחדר אחר. תנאי סף – אינטרנט בחדר (חוטי או אלחוטי) , כניסה של HDMI במסך והתקנה של שרת פרוקסי לניהול השרות. לפרטים פנו אלנו.

 

מערכות שידור וערוצים
חווית צפייה המשלבת איכות תמונה וסאונד מנצחת, שטרם נראתה בבתי מלון בארץ. ללא שימוש בממיר או STB בחדר (העקב אכילס של הרבה מהפתרונות בשוק!).
 
בבתי מלון בשביל לשדר ערוצי טלוייזיה בחדרים נדרש ציוד מוקד שידורים. הציוד מתחבר לספקי תוכן כגון YES, HOT , עידן פלוס וערוצי לויין אחרים ואז דרך הציוד מתבצע ההפצה הפנימית למסכים בחדרים. אנחנו מייצגים את חברת AXING השוויצרית לה ציוד ברמה גבוה המבטיח את איכות השידור. מבין היתרונות בשימוש בציוד של AXING יש את ההתאמה גם לשידור כבלים וגם לשידור לווין כך שניתן להחליף ספק תוכן ולהשאר אם אותו ציוד שכבר רכשתם. כמו כן קיים ממשק SMART PORTAL בענן, דרכו ניתן להכנס מרחוק לציוד לעדכן תדרים וערוצים, לבצע פעולות תחזוקה ולהנות מניטור 24/7 של המערכת. מלון יכול לבחור בין ציוד דגיטלי או IP וניתן להפיץ במלון על גבי תשתית COAX או רשת.
בתי מלון יכולים לקבל מאתנו כחלק מחבילת שרות ותמיכה גם את התוכן של YES/HOT, לרוב נוכל להציע למלון מחירים טובים יותר מאשר הם יכולים להשיג בעצמם מהחברות ובתי מלון לא יצטרכו לפנות לשני גורמים בשוטף בעת ביצוע שינויים בתדרים או ברשימת הערוצים. ההתקנות הדגיטליות מתבצעות בשיתוף עם חברת טכנוגל. יש לנו ניסיון של מעל 35 שנה בתחום מוקדי השידורים.
 
הפתרון שלנו חוסך מקום רב. את ארונות התקשורת הגדולים והעמוסים בציוד בשיטה האנלוגית המיושנת, תחליף יחידה קומפקטית (בגדול 1U) לפרטים פנו אלנו.
 
פתרונות לבתי מלון שאין ברשותם מסכים מלונאיים:
ערוץ מידע –  לנו הידע והציוד לספק לכם על גבי המסכים הקיימים ערוץ מידע לאורח. הציוד מתחבר לציוד מוקד השידורים וכך מופץ למסכים במלון. הערוץ ינוהל על ידי ממשק ניהול תוכן מתקדם דרך האינטרנט. בערוץ המידע ניתן להציג תכנים על המלון, מזג אויר, רשימת ערוצים, כתוביות של חדשות ועוד הרבה, לפרטים פנו אלנו.

 AXING SMART Portal

Configuration, maintenance, updates, failure analysis

AXING ensures with its SMARTPortal an easy remote access on web configuration surfaces of its headends and middleware servers of the IPTVSolutions. With AXING’s SMARTPortal a worldwide configuration of all settings or software updates can be ensured. Long travel time to the installation location are not necessary anymore. 

נציגות OTRUM בישראל

Otrum certified_logo_horiz_purple (1)
חברת אוטרום מנורבגיה מתמחה במתן פתרונות מדיה מבוסס תוכנה לבתי מלון. מעל מליון וחצי חדרי מלון ברחבי הגלובוס כולל מסכים באזורים ציבוריים מחוברים לתוכנה שלה. מערכת ניהול התוכן שלה נתמכת על ידי מרבית המסכים המלונאיים / מקצועיים בשוק וניתן לשלב במלון אחד מגוון של מסכים, גם אם הם מחברות שונות. הניסיון העשיר והיכולות הטכנולוגיים של אוטרום פותחים בפני בית המלון אפשרויות רבות של עיצוב, הצגת תכנים ופרסום על גבי המסכים בחדרים ובמקומות ציבוריים ברחבי המלון.
otrum-ny-ux-4
1פתרונות לבתי מלון

OTRUM לחדרי המלון

המערכת של אוטרום מאפשרת לאורחים שלכם להנות מחווית צפייה בטלווזיה עם כל האינפורמציה שהם צריכים והתחברות קלה למכשירי הסלולר/טאבלט של האורחים.

OTRUM לאזורים ציבוריים

חללי המלון שלכם יכולים בקלות להפוך לאזורי אינפורמציה עבור אורחי המלון. החל ממזג אוויר ועד להודועות עבור פעילויות שונות במתחמי המלון.

רוצים לראות איך המערכת פעולת במלונות בעולם?

נציגות Tiger tms בישראל

ממשק ניהול שירותי מלון

חברת TigerTMS מציעה שירותים טכנולוגיים בתחום המלונאות מזה 40 שנה. כיום ברשות החברה ישנו מגוון רחב של פתרונות למלון כגון: אפליקציה לאורח להזמנת שירותים וקבלת מידע, מערכות ניהול ודיווח, שירותי hotspot ועוד. בבסיסה של החברה יש מוצר Middleware בשם iLink אשר מתממשק לכלל מערכות הpms הגדולות והמוכרות ולכל מערכות השירותים המוכרות כיום במלונות. iLink מספק ממשק ניהול אשר דרכו למלון יש את היכולת לעקוב אחר שירותים אלו ולהתריע כאשר ישנה בעיה. התועלת הנוספת והעיקרית של iLink, היא חיסכון בזמן ובעלויות. המוצר יושב כבסיס לכל האינטגרציות למערכת הpms, ובכך אין צורך לבזבז זמן יקר וכסף רב על חיבור שירותים למערכת.

נציגות AIRTIME בישראל

Airtime הינו שירות סטרימינג לבתי מלון. לאייר טיים הסכמים להקרנת סרטים עם אולפני הסרטים הגדולים בהוליווד עוד לפני שמוצעים לבתי אב. Airtime גם מביא לך דרמות גדולות ועטורות פרסים. האורחים שלכם פשוט משלמים על מה שהם צופים! כל מה שצריך לעשות זה פשוט להזין את פרטי התשלום שלהם דרך מאובטחת, והתוכן שלנו יזרום ישר לטלוויזית האורח.

קיימת אפשרות לרכישת חבילת תכנים עבור כלל המסכים במלון, כך שהאורחים שלכם יהנו מתכנים איכותיים בחינם!

איך זה עובד?

נציגות ROOMNET בישראל

פתרונות  APPLE TV לבתי מלון

רוצים לספק לאורחים שלכם חווית טלוייזיה של APPLE TV

כעת ניתן לעשות זאת בבית המלון ולקבל פתרון מלונאי מלא באמצעות ה APPLE TV

איך זה עובד?

כתבות ומידע

לא מצאתם מה שחיפשתם? מעוניינים במחיר של מוצר? בשביל זה אנחנו פה

או השאירו שם ומספר ונציג מכירות יחזור אליכם